Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Vybavení kanceláře

Zasedací místnosti na klíč


Vše pro prezentaci 21. století


V oboru působíme již dvacet let a za tu dobu se hodně změnilo. Jdeme však s dobou. Společnost SOFTIR nainstalovala za dobu své existence prezentační řešení na míru stovkám zasedacích místností. Co z toho vyplývá?

Víme, co pro bezchybnou prezentaci potřebujete. A tyto potřeby je díky technologickému pokroku stále snadnější naplnit. Alespoň navenek.
Vybavit konferenční místnost tak, aby odpovídala aktuálním požadavkům na komunikaci, už není pouze o projektoru a plátnu, ale o komplexním přístupu, rozšíření o vizualizéry, digitální mikroskopy, interaktivní tabule či displeje, LCD monitory a plazmové displeje, video-konferenční systémy pro přímé spojení uživatelů třeba i z druhého konce světa, přípojná místa pro vaše notebooky, kvalitní ozvučení s možností tlumočení, či elektrické výtahy pro skryté instalace jednotlivých komponent.

Technologie se komplikují. Na nás je, aby pro vás vše zůstalo snadné, přehledné a jednoduše ovladatelné. Jak toho docílíme? Díky našemu know how spojíme všechny přístroje v jeden funkční celek pomocí centrálního řídícího systému, který se za vás o vše postará.

Jak probíhá zařízení konferenční místnosti prezentační technikou na míru?
1.    Zjistíme, co je potřeba
2.    Vytvoříme řešení na míru
3.    Předáme vám jeden ovladač, který zvládne obsloužit všechny funkce prezentačního systému

Řešení správy zasedacích místností


Všechny technologie v zasedačce ve vašich rukou – a v jednom ovladači


Centrální řídící systém je moderní řešení pro správu nejen AV technologií, ale i technologií a slouží k jednoduchému ovládání všech zařízení. Efektivně, rychle a především – v jednom ovladači.

Čeká vás velmi důležitá prezentace pro zákazníka či obchodního partnera? Centrální řídící systém přebere starosti o techniku za vás a vy se můžete věnovat obsahu prezentace bez technických zádrhelů.
Představte si to v praxi: stiskem jednoho tlačítka se spustí plátno, zapne se projektor a přepne na požadovaný vstup, v místnosti se ztlumí osvětlení, souběžně zajíždějí žaluzie, zapne se audio systém a na projekční ploše se zobrazuje logo vaší firmy a prezentace začíná... Prezentaci lze zároveň jedním dotykem ukončit.
Centrální řídící systém je ve své podstatě opravdu chytrý dálkový ovladač, díky kterému můžete z jednoho místa, s jedním ovladačem ovládat veškerou techniku v místnosti.

Dodává se především jako komplexní řešení pro prezentační místnosti či budovy, které se vybavují větším množstvím techniky. Tu může uživatel díky centrálnímu řídícímu systému jednoduše ovládat z jednoho místa, nebo na dálku přes internet.

Vybavení pro videokonference


Vše pro real time komunikaci

Trávíte příliš mnoho času na cestách? Často jezdíte na schůzky na pobočkách? Zapojte do své konferenční místnosti či přímo do vaší kanceláře videokonferenční sestavu. Je to jednoduchý způsob multimediální komunikace, který umožňuje současný přenos zvuku, obrazu a dat mezi dvěma i více účastníky. Díky plnohodnotné audiovizuální komunikaci na libovolnou vzdálenost probíhající v reálném čase a budete mít pocit, že jednáte s partnerem z očí do očí.

Nejčastějším řešením je set o dvou obrazovkách. Ten díky kodekové vybavenosti VCS umožňuje současné zobrazení obsahu prezentace a účastníků hovoru.
Jak si to představit v praxi? Jako by dotyčný seděl proti vám: z jednoho displeje s vámi komunikuje protistrana a na druhém displeji či projekci vidíte detaily, které Vám mají být prezentovány.

 

Eventy a pronájem techniky

Pořádáte konferenci, multimediální show, módní přehlídku nebo jiný typ evetu, který se bez prezentační techniky neobejde?
V našem sortimentu máme špičkové vybavení, které splní i to nejnáročnější zadání.

Najdeme pro vás ideální řešení na míru.
Zadejte svou poptávku a my vám zašleme návrh řešení a cenovou kalkulaci

Kontaktní formulář