Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Pro architekty a projektanty

Pro architekty a projektanty

U projektu jsme nejraději od samého začátku. Spolu s architekty a projektanty tvoříme řešení na míru přesně podle klientových představ. Bez kompromisů a nutnosti dodatečných zásahů do stavby.

Není vždy jednoduché sladit požadavky zákazníka se stavbou. AV technnologie, komunikační zařízení i technologie správy budov se vyvíjí takovou rychlostí, že zůstat v kontaktu s veškerými trendy je téměř nadlidský úkol. Nebojte se nás oslovit. Jsme tu pro Vás.

Na schůzce se zákazníkem pomůžeme dobře mířenými dotazy zjistit, co od technologií očekává a ve spolupráci s architekty doladíme techniku do funkčního i designového celku. Vytvoříme kompletní dokumentaci pro výběr zhotovitele vč. technické zprávy, výkazu výměr, schematických zákresů či dokumentaci skutečného provedení.

Má Vás zákazník neobvyklý požadavek a chcete zaujmout? Pomůžeme Vám vytvořit atypický návrh v souladu s moderními technologiemi. Ať už se jedná o dům, kancelář, restauraci, projekční či prezentační sál nebo jachtu. Představte si třeba polopropustný displej přes celou stěnu kanceláře či stěny domu, který se tváří jako skleněná stěna. Dokáže ale na svém povrchu promítat obraz, který působí jako 3D, a který zaujme každého kolem Vás. A co prezentační stěny prodejen? Už jste viděli stěnu, na které se Vám zobrazí detail produktu, jakmile se k němu přiblížíte?