Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

O nás

Informace o společnosti

Představení společnosti

Společnost SOFTIR s.r.o. vznikla v roce 1990 a jako první do tehdejšího Československa přivezla prezentační techniku ve formě projektorů, zpětných meotarů a dalších zařízení. Tyto prvky byly postupem času nahrazeny plazmovými obrazovkami, LCD a LED panely, a doplněny nejrůznějšími komunikačními platformami. A právě projekční technice, hlavnímu odvětví naší činnosti, se věnujeme tedy již téměř 30 let a máme v tomto oboru hluboké znalosti a zkušenosti.

V průběhu roku 2006 jsme získali certifikát jakosti ISO 9001:2000 a hned v následujícím roce se společnost SOFTIR spol. s.r.o. transformovala na akciovou společnost SOFTIR a.s., která svou působností pokrývá celou ČR a má za sebou i mnohé instalace v zahraničí.

Pojištění společnosti
Společnost je pojištěná proti případné vzniklé škodě při instalaci na částku 10 miliónů Kč, v případě potřeby lze pro individuální zakázku pojištění navýšit.

Certifikace
Naše společnost je držitelem několika certifikátů kvality. Neustále se snažíme v oboru zdokonalovat a držet trend s moderními prvky a systémy audiovizuální techniky. Aktuálně jsme držiteli certifikátu managementu kvality ISO 9001:2015.